Pratite nas:

Otvorenje igrališta u rekreacijskom parku Zaseka

Nakon nestrpljivog iščekivanja privođenja radova kraju kako bismo vam osigurali najbolje što vam možemo ponuditi, s veseljem vas obaviještavamo da je igralište s umjetnom travom u rekreacijskom parku Zaseka spremno za korištenje. 

Ovim putem vas pozivamo da svojim prisutstvom uveličate otvorenje igrališta koje će se održati u rekreacijskom parku Zaseka u Zaboku 15.5.2023. 

Povodom otvorenja novog igrališta, koje zadovoljava sve potrebite standarde i norme za odigravanje nogometnih utakmica, održat će se međunarodna nogometna utakmica između NK Mladosti Zabok i NK Maribora.

Raspored: 

16:00 ŠNZ (Škola nogometa Zabok) – NK Maribor

utakmica 2010. godište

17:30 Seniori Zaboka (NK Mladost i NK Rudar) – NK Maribor

Ponedjeljak se bliži, a mi se radujemo vašem dolasku!

Podijeli: