Pratite nas:

Škola nogometa

Nastavak treninga škole nogometa.

Epidemija korona virusa i trenutačna situacija zaustavile su nogomet na određeno vrijeme. Mjere opreza su u popuštanju pa se tako i nogomet polako vraća na terene.

U skladu s preporukama krovnih sportskih organizacija, u našem trening centru izvješeni su plakati s uputama Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske vezanim uz zaštitu od korona virusa. Prije, tijekom i nakon treninga na snazi su posebne epidemiološke mjere prilagođene specifičnostima treninga sportaša, a one između ostaloga uključujući prevenciju moguće zaraze kroz pojačane mjere higijene, držanje socijalne distance, kontrolu korištenja prostorija kluba i ostaloga.

Trenerima i članovima škole nogometa dodatno preporučamo:

  • da na trening dođu već obučeni u sportsku opremu
  • da se što kraće zadržavaju u svlačionicama
  • da tuširanje nakon treninga obavljaju kod kuće
  • da u slučaju povišene temperature i simptoma prehlade ostanu kod kuće
  • prilikom odlaska i dolaska s treninga dobro operu ruke sapunom
  • da s nikim ne dijele bočice s vodom (bidone)

Sve ove mjere preporučamo iz preventivnih razloga.

Podijeli: